7 KWIETNIA – ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA i DZIEŃ PRACOWNIKA SŁUŻBY ZDROWIA

„Życzenia dla pracowników służby zdrowia”

Wszyscy wiemy jak ważną rolę pełnią pracownicy służby zdrowia. W obecnym czasie ich działania – wysiłek wkładany w walkę z epidemią jest nieoceniony. W związku z tym chcemy docenić ich pracę.

7 kwietnia (we wtorek) przypada Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Z tej okazji Samorząd Uczniowski i pedagog szkolny proponują akcję „Życzenia dla pracowników służby zdrowia”.

Zachęcamy do napisania życzeń lub podziękowań dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i innych przedstawicieli personelu medycznego oraz przesłanie ich przez e-dziennik Librus do pedagoga szkolnego (Beata Smagór) lub opiekuna SU (Renata Kozieł) albo na pocztę: pedagog@sp1.kielce.eu , renata.koziel@sp1.kielce.eu

Wszystkie życzenia zamieścimy na naszej stronie internetowej oraz facebooku, a jeśli nam się uda to prześlemy je dzięki mediom samym adresatom.

Wesprzyjmy Pracowników Służby Zdrowia

Renata Kozieł – opiekun SU