JEDYNKOWE PEJZAŻE piórem i pędzlem malowane

Od marca 2020 r. w naszej szkole realizowana jest innowacja pedagogiczna zatytułowana: „Jedynkowe pejzaże piórem i pędzlem malowane”. Konkursy, warsztaty i spotkania prowadzone w ramach innowacji umożliwiają kreatywne współtworzenie radosnej przestrzeni dialogu. Ukazywanie treści programowych w formie dzieł literackich i plastycznych przyczyni się do uatrakcyjnienia zajęć, doskonalenia wśród naszych uczniów umiejętności wykorzystywania technik komputerowych do celów wizualizacji artystycznej, grafiki komputerowej oraz bezpiecznego korzystania z Internetu.

Planowane działania nie tylko zachęcają do rozwijania własnej aktywności twórczej, ale równocześnie umożliwiają nawiązywanie pozytywnych, satysfakcjonujących relacji z innymi.

Zapraszamy do radosnej twórczości!