Świąteczne przygotowania w 6b

Nadszedł długo wyczekiwany czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Klasa 6B rozpoczęła go od mikołajek. Dzieci obdarowywały się nawzajem prezentami – niespodziankami. Klasowym mikołajkom towarzyszyło mnóstwo emocji. Następnie na godzinie wychowawczej świąteczne przygotowania ruszyły na całego. Dzieci przyniosły piękne ozdoby, którymi samodzielnie udekorowały salę nr 27 przy śpiewie kolęd. Ubraliśmy też wspólną choinkę. Na koniec ozdobiliśmy własnoręcznie zrobione pierniczki. W sali zrobiła się magiczna atmosfera. Dzieci  poczuły się jak  w domu, w którym wspólnie przygotowuje się do świąt. W takiej scenerii  na pewno przyjemniej uczyć się będzie języka polskiego i oczekiwać na klasową Wigilię.

Dorota Broniś- wychowawca kl. 6b