Znak Jakości „Szkoła Otwarta i Kreatywna”.

Miło nam poinformować, że zgłoszone przez naszą szkołę dwa projekty edukacyjne „ CYFROWA JEDYNKA” i MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT” zostały nagrodzone Znakiem Jakości „Szkoła Otwarta i Kreatywna”.

W piątek 25 października 2019r. podczas uroczystej gali Festiwalu Kreatywnej i  Aktywnej Edukacji w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach przedstawiciele społeczności uczniowskiej Jedynki  pod opieką Pani Dyrektor  Żanety Szczepaniak i wicedyrektor Elżbiety Wójcik odebrali okolicznościowe dyplomy ZJSOK.

Celem konkursu o Znak Jakości „Szkoła Otwarta i Kreatywna” jest otwarcie edukacji na kreatywność i nowoczesne formy edukacyjne, a także wyposażenie nauczycieli w wiedzę i umiejętności pozwalające na realizację ciekawych projektów rozwijających edukacyjne pasje młodzieży.

Konkurs organizowany jest  pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Koordynatorem i właścicielem znaku graficznego oraz nazwy konkursu oraz pozostałych projektów będących częścią Festiwalu Kreatywnej i Aktywnej Edukacji jest Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego z siedzibą przy ul. Krakowskiej 17/28 w Kielcach.

Dyrektor Szkoły – Żaneta Szczepaniak
Wicedyrektor Szkoły – Elżbieta Wójcik