Dzień Edukacji – apel klas trzecich

W dniu 15 października 2019 r. klasy trzecie wraz z wychowawcami: Iwoną Kościelecką i Małgorzatą Kaszą zaprosiły społeczność całej szkoły do radosnego świętowania Dnia Edukacji Narodowej. Klasy przygotowały wesoły program muzyczny o tej tematyce. Były piosenki, wiersz i taniec, zwłaszcza ostatni wzbudził ogólny aplauz. W piosence ,,Gdzieś daleko stąd” dzieci wystąpiły razem z wychowawcami. Bardzo podobał się też solowy występ Karoliny Goli z klasy 3 b, która przepięknie zaśpiewała piosenkę „Nauczycielom”. Pani Dyrektor szkoły, Żaneta Szczepaniak złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Święta Edukacji. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego częstowali wszystkich pracowników naszej szkoły cukierkami. Był to miły akcent! Miłego świętowania!

Małgorzata Kasza