Szkolny Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka upłynął w naszej szkole pod hasłem „Jedynkowy Playback Show”.

Ponieważ 1 czerwca przypadał w tym roku w sobotę, to obchodziliśmy to święto trochę później, a mianowicie 7 czerwca. Na początku odbyły się zawody sportowe dla wszystkich klas, przygotowane przez nauczycieli w-f. Uwieńczeniem zmagań sportowych był Turniej tenisa stołowego o puchary ufundowane przez Radę Rodziców. Kolejną część tego miłego dnia przygotował Samorząd Uczniowski. W „Jedynkowym Playback Show” zaprezentowały się klasy w programach artystycznych, przygotowanych w oparciu o znane i lubiane utwory muzyczne. Można, więc było posłuchać zespołu Queen, czy piosenki z dobranocki o Smerfach. Niespodzianką był występ studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, którzy w ramach praktyk prowadzili imprezę oraz wykonali kilka utworów. Dzięki wsparciu Rady Rodziców, wszyscy uczniowie otrzymali lizaki oraz niewielkie prezenciki z okazji swojego święta.

Opiekunki SU dziękują wychowawcom klas i nauczycielom (M. Więckowskiej, E. Litwinek, A. Trzcińskiej, A. Materny, A. Damagale, U. Woźniak, G. Kołomańskiemu, R. Krzywdzie), którzy pomagali w przygotowaniu w/w imprezy oraz uczniowi Norbertowi Chrobotowi.