Wycieczka klasy 2 b

W dniu 30 maja 2019 r. uczniowie klasy II b wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Kaszą i panią Renata Kozieł pojechali na wycieczkę turystyczno-integracyjną do Lisowa-Wygwizdowa. Dzieci wspólnie spędziły niezapomniane chwile podczas tej wycieczki. Oglądali różne zwierzęta: kangury, lamy, strusie, wielbłąda, sarny, dziki i wiele innych, w tutejszym ZOO – ,,Leśne Zacisze”. Wielką atrakcją było zobaczenie dwóch młodych lewków, które w ostatnim czasie tu znalazły dom. Dziewczynki i chłopcy doskonale bawili się podczas różnych zabaw z wykorzystaniem atrakcyjnych sprzętów. Wszyscy czekali na grilla, po wędrówce po ZOO wszyscy chętnie pałaszowali gorące kiełbaski. Było super! To była najlepsza wycieczka klasy II b!

Małgorzata Kasza