III miejsce w konkursie Mistrz Ekonomii

Dnia 31.o5.2019r.  troje uczniów naszej szkoły: Zuzanna Czekaj 8c, Mateusz Walasek 8b, Magdalena Cichy 8b wzięło udział  w międzyszkolnym finale konkursu „Mistrz Ekonomii”.  Uczestnicy rozwiązywali test składający się 29 pytań  jednokrotnego wyboru sprawdzający ich wiedzę z zakresu podstaw ekonomii, finansów przedsiębiorczości, ubezpieczeń i inwestowania. Podczas testu liczyła się nie tylko znajomość w/w zagadnień, ale i czas rozwiązania. Po wysiłku umysłowym finaliści mogli wymienić doświadczenia podczas gier i zabaw integracyjnych oraz zwiedzania Energetycznego Centrum Nauki. Na koniec nastąpiło wyczekiwane przez wszystkich ogłoszenie wyników testu. Każdy z uczestników finału otrzymała dyplom i  drobny gadżet sponsorowany przez Stowarzyszenie Odpowiedzialni.pl.

Uczennica SP1 Zuzanna Czekaj z klasy 8c zajęła III miejsce i otrzymała  nagrodę – tablet.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy.

Anna Mazur

Urszula Sodel