Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”.

W listopadzie 2019r. odbył się wewnątrzszkolny konkurs plastyczny pt.: „Barwy jesieni”. Do udziału w nim przystąpili uczniowie klas I – III.

Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności, rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

Uczniowie dostarczyli prace wykonane rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów, w tym suszu jesiennego.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

Laureatami konkursu zostali :

W kategorii klas I

I miejsce –  Zofia Wiatkowska  – klasa 1a