Sukces naszych uczniów w Konkursie ,, W świecie utworów Mistrza Adama”

W dniu 15 grudnia w SP nr 34 w Kielcach podczas Święta Szkoły odbyło się podsumowanie XII Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego ,,W świecie utworów Mistrza Adama”.

Uczniowie klas czwartych i szóstych wzięli udział w szkolnych eliminacjach. Najlepsze prace, wykonane przez:  Igora Myszko, Aleksandrę Sobolak, Maję Nowak i Eryka Kubickiego reprezentowały naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym.

Igor Myszko – uczeń klasy 6a (opiekun Emilia Janyst- Klupa) zdobył I miejsce w kategorii album na temat życia i twórczości Adama Mickiewicza.  Z kolei Eryk Kubicki z kl. 4b (opiekun Dorota Broniś) otrzymał wyróżnienie za ilustrację do wiersza pt. ,,Przyjaciele” .

Gratulujemy serdecznie.

Dorota Broniś