Laureaci konkursu „Przyjazne ciepło dla Kielc”

W dniu 24 października przedstawiciele naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystym podsumowaniu konkursu plastycznego organizowanego przez MPEC  „Przyjazne ciepło dla Kielc”. Pamiątkowe dyplomy i drobne upominki wręczył uczniom kieleckich szkół podstawowych prezes MPEC Spółka z o.o., pan Jan Karwasiński. Uczennica klasy 7 a – Anna Kołton otrzymała nagrodę za zajęcie 2 miejsca, a jej praca została doceniona za oryginalność . Uczeń klasy 3a – Kamil Mazur został wyróżniony jako najmłodszy uczestnik konkursu, który w ciekawy sposób zaprezentował funkcjonowanie sieci ciepłowniczej w naszym mieście. Dzieci uczestniczyły w słodkim poczęstunku, otrzymały nagrody oraz kalendarze dla swoich klas. Dodatkowo klasy laureatów zostały zaproszone na zwiedzanie elektrociepłowni.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach plastycznych naszym utalentowanym uczniom.
Anna Materny