sp1 kielce

Konkurs czytelniczo-plastyczny

12.01.2017

Zgodnie z kierunkami polityki oświatowej dotyczącymi upowszechniania czytelnictwa oraz kształtowania postaw i wychowania do wartości, uczniowie klas trzecich naszej szkoły wzięli udział w konkursie czytelniczo-plastycznym zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Kielcach, pt. „Moja ulubiona książka” lub „Pozytywny bohater literacki”. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród miało miejsce 12 stycznia 2017 roku w siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach.
Nagrodzeni zostali:
I miejsce – Nikola Bieniek z kl. IIIa,
II miejsce – Szymon Lis z kl. IIIb,
III miejsce – Maja Nowak z kl. IIIe,
Wyróżnienia:    Laura Białas z kl. IIIa, Juliusz Chmielewski z kl. IIId, Mikołaj Krzywicki z kl. IIIe, Maja Sztorc z kl. IIIe.
Wszystkie prace oddane na konkurs można oglądać na wystawie zorganizowanej w/w bibliotece przy ul. Jana Pawła II 5 w Kielcach.

Renata Kozieł