Pasje uczniów klasy 3b

Szczęśliwszy ten, kto ma w życiu coś więcej, niż tylko codzienność. Oczy mu błyszczą, a na usta wpełza uśmiech, gdy ma czas, zająć się tym, co lubi. Wiele osób ma w swoim życiu obszar, który może jest jego zainteresowaniem, stanowi jego hobby lub wręcz stał się pasją. Dzięki zainteresowaniom kształtujemy charakter i rozwijamy nasze umiejętności. Każde trwałe hobby może w przyszłości wyznaczyć przebieg kariery zawodowej. Każdy z nas może i powinien odkryć swoje zainteresowania.

Uczniowie klasy 3b przez cały II semestr z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali w swoich domach prezentacje dotyczące ich pasji, następnie w niezwykle ciekawy sposób przedstawiali je swoim koleżankom i kolegom na zajęciach w szkole. Każdy uczeń był nagradzany gromkimi brawami i oczywiście oceną celującą 🙂

wychowawca
Ewa Nowak