„JEDYNKOWY KARNAWAŁ 2022”

„Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole.

16 lutego, z inicjatywy Małego SU odbyły się klasowe zabawy. Uczniowie bawili się w swoich salach. Bal karnawałowy był doskonałą okazją do integracji uczniów i wesołej zabawy. Uśmiech nie schodził dzieciom z twarzy, a wspomnienia na długo zostaną w ich pamięci.

Natomiast Duży SU zaproponował uczniom klas 4 – 8 Maskaradę. 22 lutego wszyscy, którzy posiadali maski karnawałowe otrzymali „kupony na niepytanie”. Był to miły akcent po powrocie starszych uczniów z nauczania zdalnego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Opiekunki Małego i Dużego SU