Rekrutacja do zespołu „Józefowe Kwiatki”

Dziecięcy  Zespół Muzyczny „Józefowe Kwiatki” zrzesza dzieci kochające muzykę    i śpiew. Jest przestrzenią, w której mogą nie tylko rozwijać swoje talenty, ale również powiększyć grono znajomych i przyjaciół.

Przez kilkanaście lat działalności Zespołu dołączyła do niego ponad setka dzieci w wieku od 5 do 13 lat mieszkających w Parafii pw. Św. Józefa Robotnika w Kielcach, uczęszczających do szkół na terenie parafii, jak również dzieci z rodzin blisko z parafią związanych.

„Rodzinę Józefowych Kwiatków” tworzą dzieci aktualnie będące w składzie zespołu, byłe „Kwiatki”, które z racji wieku zakończyły swój aktywny udział w zespole, ale także ich rodzice, rodzeństwo, czy krewni. Rodzina JK spotyka się, aby uczcić i cieszyć się różnymi szczególnymi okazjami (wspólne wycieczki, spotkania integracyjne, ogniska) oraz wspierać w chwilach trudnych… Tradycją stały się wspólne wyjazdy wakacyjne. Przeżycia te dostarczają całej Rodzinie JK wiele radości i niezapomnianych chwil.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do lat 11-tu na przesłuchanie do Dziecięcego Zespołu Muzycznego „Józefowe Kwiatki” przy parafii p.w. Św. Józefa Robotnika w Kielcach, które odbędzie się w najbliższy czwartek (04.02.2021) w domu parafialnym na 2 piętrze.

Ks. Konrad Walerczak

Dkn Michał Segiet