Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu uczniów klas drugich

2 lutego 2024 roku uczniowie klas drugich zaprosili do szkoły babcie i dziadków aby podziękować im za ich dobro oraz wyrazić swoją miłość. Z tej okazji dzieci przygotowały uroczystą Familiadę, w której wystąpiły drużyny babci Klementyny i dziadka Kleofasa. Na początek główny prowadzący przedstawił swoich pomocników – „wnuków”: Klarę i Bernarda. Potyczki drużyn były urozmaicone wierszykami o babciach i dziadkach, piosenkami Anny Jantar, żartobliwymi reklamami oraz przepięknym tańcem. Zachwyt widowni za każdym razem wzbudzała Rzepka, której pojawienie się na scenie zapowiadało kolejną rundę.
Na występie gościliśmy również dyrekcję naszej szkoły, która podziękowała uczniom za przepiękny program artystyczny oraz złożyła życzenia babciom i dziadkom z okazji ich święta. Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój, pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Podczas uroczystości został użyty sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Kinga Kozieł
Iwona Delipacy