Warsztaty świąteczne z pracownikiem Świetlicy Środowiskowej 4Kąty

W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 2a uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez panią Katarzynę Sowińską – pracownika Świetlicy Środowiskowej 4Kąty w Kielcach. pani Kasia z humorem i entuzjazmem porwała dzieci do radosnej twórczości!
Drugoklasiści wykonywali błyszczące cekinami dekoracje świąteczne, które można umieścić na świątecznej choince i świątecznym stole. Przyniesione przez panią Kasię materiały mieniły się brokatem i kolorami. Poruszały wyobraźnię i zapał młodych twórców.
           Wycinaniu, przyklejaniu i prezentacjom towarzyszyła współczesna muzyka świąteczna i tradycyjne polskie kolędy.
         Świąteczne warsztaty wpisują się w realizację innowacji Jedynkowe pejzaże piórem i pędzlem malowane. Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Sowińskiej i życzymy aby bożonarodzeniowe ciepło, pokój i miłość towarzyszyły wszystkim przez cały rok!

s. Faustyna Monika Czajkowska