Kiermasz Misyjny 2023 i wolontariat misyjny

W ubiegłą niedzielę, 22 października br., w par. św. Józefa Robotnika w Kielcach odbył się w wejściach do kościoła „Kiermasz Misyjny” w ramach obchodów 93 Światowego Dnia Misyjnego pod hasłem: „Misje sercem Kościoła”.

Podczas przygotowań i w trakcie Kiermaszu Misyjnego nie zabrakło bardzo licznej grupy naszych Wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Jedynka” (18 osób), którzy we współpracy z wolontariuszami z SP nr 27, bardzo pomogli – Siostrom Pasjonistkom, głównym organizatorkom wydarzenia – w całości Kiermaszu, na każdym jego etapie, aż po końcowy porządek.

Dziękujemy Wszystkim Dzielnym Wolontariuszom i Wolontariuszkom „misyjnym”, za poświęcenie swojego niedzielnego czasu, za dar serca i rąk na pracę dla Misji!

Szkolne Koło Wolontariatu „Jedynka”,

ks. Konrad Walerczak, s. Faustyna Czajkowska