Wyjście do kina klas 4a i 4b z okazji Dnia Chłopaka

W dniu 29.09.2023 klasy 4a i 4b udały się do kina Helios z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka. Uczniowie oglądali film pt.”Mru i ja” wielka przygoda na cztery łapy. Film opowiadał o przyjaźni dziewczynki Cleo i kota Mru. Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej przez aktywny odbiór sztuki filmowej oraz nabywanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Była to również okazja do wzmocnienia więzi koleżeńskiej i świętowanie zbliżającego się Dnia Chłopaka. Po obejrzeniu filmu grupa wybrała się do restauracji McDonalds na smaczny posiłek. Następnie klasy odwiedziły pomnik Patrona Szkoły Stanisława Staszica. Wszyscy zadowoleni, w doskonałych humorach wrócili do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany.

I. Halicka

M. Gębska- Lisowska