Uczeń klasy 1a finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ,,Piotr Puchacz”

,,Piotr Puchacz” to ogólnopolski konkurs matematyczny składający się z trzech etapów (szkolny, wojewódzki i ogólnopolski) dla wszystkich uczniów klas I – III szkół podstawowych na terenie całej Polski.

Udział w tym konkursie wzięli uczniowie z naszej szkoły natomiast na szczególną uwagę zasługuje uczeń z klasy 1a- Oskar Moćko, który będąc jednym z około 40 tysięcy uczestników uczniów z całej Polski przeszedł wszystkie etapy, osiągnął bardzo wysokie wyniki i uzyskał tytuł Finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ,,Piotr Puchacz” oraz otrzymał nagrody.

Serdecznie Gratulujemy nie lada osiągnięcia!

Szczególne podziękowania kieruję  do Rodziców ucznia, którzy zdecydowali się towarzyszyć Oskarowi na wszystkich wyjazdowych etapach tego konkursu. Za wsparcie, poświęcenie i wiarę pokazując, że wspaniale dbają o uzdolnienia syna.

Iwona Delipacy
Kinga Kozieł