Dzień Dziecka i Tydzień Sportu w naszej szkole

Z okazji obchodów Dnia Dziecka połączonego z obchodami Dnia Sportu ( w dniach od 29.05 do 01.06) w Naszej Szkole zorganizowane były rożne konkurencje sportowe. Celem tygodnia sportu było promowanie wśród młodzieży aktywnego wypoczynku poprzez udział w różnych dyscyplinach sportowych.

Wszystkie klasy Naszej Szkoły w różnych rocznikach wiekowych rywalizowały na sportowo.

Tydzień  Sportu z okazji Dnia Dziecka w to znakomity sposób by zaszczepić w dzieciach ducha zdrowej rywalizacji oraz nieodłącznego elementu rozwoju społecznego.

Najważniejsze jednak, by czas ten kojarzył się z dobrą zabawą!

Ten tydzień dzień wszyscy uczniowie zapamiętają na długo Przy towarzyszącej słonecznej pogodzie każda klasa mogła zintegrować się dzięki licznym konkurencjom sportowym na wesoło  oraz mogliśmy w pełni wykorzystać nasz kompleks sportowy na zewnątrz.

Uczniowie chętnie przystępowali do konkurencji, które zaangażowały ich umysł i mięśnie. Zobaczcie sami !.

Za organizację i koordynowanie zawodami odpowiedzialni byli  nauczyciele wychowania fizycznego.

Ze sportowy pozdrowieniem
Nauczyciele Wychowania Fizycznego

Zobaczcie fotorelację z Tygodnia Sportu w naszej szkole. Atrakcji było wiele, wszyscy świetnie się bawili.