Występ Uczniów klasy 1A

Uczniowie klasy 1A uczęszczający na zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia z języka niemieckiego prowadzone przy współpracy z Goethe-Institut, w ramach projektu „Deutsch Plus” wystąpili podczas finału III edycji wojewódzkiego konkursu „Ökomode – ekologiczna moda niemieckiego obszaru językowego”, który odbył się 21 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica. Uczniowie zaśpiewali 3 piosenki w języku niemieckim: „Wo ist mein Monster?”, „Meine Familie” i „Mein Ball ist bunt”. Wielkie brawa dla Dzieci za odwagę, wspaniały występ i umiejętność śpiewania w języku niemieckim. Gratulacje!

Dziękuję serdecznie Wychowawczyni klasy 1 A Pani Iwonie Delipacy za pomoc w przygotowaniach Uczniów do występu.

Katarzyna Sikora – Gorzelańczyk – nauczyciel języka niemieckiego