Zaproszenie do wzięcia udziału w Konkursie PÓL NADZIEI 2023

Jako cała społeczność szkolna jesteśmy zaproszeni do wzięcia udziału w tegorocznym Konkursie w ramach POLA NADZIEI 2022/2023.

Konkurs jest zaadresowany do różnych grup wiekowych, a szczegóły możemy odnaleźć na załączonym plakacie i w regulaminie konkursu.  Regulamin dołączamy jako niezbędne wyjaśnienie, na czym polega konkurs i  jakie nagrody czekają dla najlepszych, dla zwycięzców.

Prace konkursowe należy zgłosić przed 26 maja (z wypełnioną kartą zgłoszenia – załącznik)

W razie pytań, wszelakich wątpliwości, czy poszukiwań tematu konkursowego, można się kontaktować bezpośrednio z organizatorem (kontakt zaznaczony na plakacie i w regulaminie konkursu) lub ze Szkolnym Kołem Wolontariatu „Jedynka” (ks. Konrad Walerczak lub p. Agnieszka Rycombel).

Dobrych, twórczych i oryginalnych pomysłów!

Powodzenia!

Szkolne Koło Wolontariatu „Jedynka”,