Pho3nix Active School

Pho3nix Active School to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół podstawowych pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Uwaga!!!  Przed Nami kolejne wyzwanie sportowe!!!

Nasza Szkoła zaangażowana jest w projekt Pho3nix 2023. Oprócz różnych inicjatyw i zadań sportowych, walczymy również o wspaniałe nagrody dla Naszej Szkoły.

Jedną z inicjatyw było stworzenie sportowego plakatu. Oczywiście Nasi uczniowie poradzili sobie z tym znakomicie, czego efekty ukazują poniższe zdjęcia. Teraz czas na zadanie. Każda szkoła posiada swoje konto, na którym sumowana jest ilość kroków wykonanych przez Naszych uczniów. Należy zainstalować aplikacje (Pho3nix Kids) i zaznaczyć, że uczęszcza się do  SP1 w Kielcach, a potem wystarczy tylko pokonywać jak największą ilość kroków.

Nic trudnego prawda?

Wygrajmy to razem!!!