#SzkołaPamięta

Wychowawcy klas pierwszych, drugich i trzecich tj. – p. Elżbieta Lis 1a, p. Kinga Kozieł 1b, p. Agnieszka Siwek 1c, p. Andrzej Pustuła 2a, p. Katarzyna Ostrowska 2b, p. Marta Pawlak 2c, p. Iwona Kościelecka 3a, p. Ewa Nowak 3b, p. Klaudia Gola 3c oraz katecheci zachęcili rodziców i uczniów do wzięcia udziału w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „#Szkoła Pamięta”. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem i ogromną życzliwością ze strony opiekunów i dzieci. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod opieką rodziców odwiedzili miejsca pamięci polskich bohaterów, porządkowali bezimienne, opuszczone groby żołnierzy, harcerzy, powstańców walczących o wolność naszej Ojczyzny.

Zgodnie z polską tradycją obchodów Dnia Zadusznego otaczamy wszystkich zmarłych modlitwą, dobrą myślą, życzliwym wspomnieniem tak, by na zawsze żyli w naszych sercach.

Wychowawcy klas 1-3 oraz katecheci