Wielkie podziękowanie – „Paczuszka dla Maluszka” z JEDYNKI!

Ogromne podziękowania w imieniu maluszków – dla Wszystkich Ofiarodawców wszelkich artykułów higienicznych, każdej z paczuszek dla maluszków, które w tak wielkiej liczbie znalazły się pod choinką z zawieszonymi „paczuszkowymi bombkami, które szybko znikając, zamieniały się w przynoszone paczuszki!

Jak na pierwszy raz podjęcia się na terenie naszej Szkoły takiej inicjatywy, wielki szacunek i wdzięczność dla tak wielu Przyjaciół WARTOŚCI ŻYCIA!

Nasza Szkoła kolejny raz pokazała, że szanuje każde ludzkie życie, od jego wiosennego początku, aż po jego późną jesień (chociażby w Hospicjum Caritas, z którym współpracujemy od dłuższego już czasu, także przez zbieranie nakrętek w „Sercu-pojemniku Jedynki”).

Wszystkie zebrane artykuły: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła itp., nasi niezawodni Wolontariusze wraz ze swoim Opiekunem spakowali, przewieźli i przekazali do Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem prowadzonym przez Caritas Diecezji Kieleckiej, gdzie znajduje się m.in. Schronisko dla Kobiet z dziećmi (ul. Urzędnicza 7 B, Kielce).

Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy za każdy przyniesiony artykuł dla maluszka!

Ks. Konrad Walerczak, ks. Dariusz Węgrzyn, s. Faustyna Czajkowska,
 p. Agnieszka Rycombel, p. Małgorzata Wojciechowska, p. Paulina Kondracka,