Kartka BOŻONARODZENIOWA dla Hospicjum – Podziękowanie!

I znów dzięki zaangażowaniu dużej grupy uczniów naszej Szkoły powstało bardzo wiele pięknych Kartek BOŻONARODZENIOWYCH wraz z pięknymi i głębokimi życzeniami dla chorych, pacjentów Hospicjum św. Matki Teresy z Kalkuty, a także dla osób ubogich i samotnych z terenu Bocianka (13 Kartek z życzeniami zostało dołączonych do 13 Świątecznych Paczek dla ubogich).

Kartki zostały już przekazane, dwukrotnie przez naszych niezawodnych Wolontariuszy, na których można liczyć w każdych warunkach i trudnym czasie pandemii, do Diecezjalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach, od którego jako Szkoła otrzymaliśmy kolejne podziękowanie.

Dziękujemy wszystkim: uczniom, ich rodzicom, wychowawcom, nauczycielom, katechetom, którzy przyczynili się do powstania i przekazania tak wielu pięknych kartek Bożonarodzeniowych w ich treści i formie wykonania!

Niech JEZUS CHRYSTUS, który narodził się dla nas i wszystkich ubogich będzie naszą bezcenną NAGRODĄ, za wrażliwe serce dla potrzebujących!

ks. Konrad Walerczak,
ks. Dariusz Węgrzyn,