KONKURS PT. „POKAŻCIE NAM SWOJĄ MAŁĄ OJCZYZNĘ”

Zapraszam MOICH DROGICH UCZNIÓW, którzy uwielbiają geografię :), informatykę oraz historię, do udziału w konkursie pt. „POKAŻCIE NAM SWOJĄ MAŁĄ OJCZYZNĘ”.

• Zadaniem konkursowym jest nagranie filmu reklamującego miejscowość, w której znajduje się nasza szkoła, podkreślając jej piękno, prezentując m.in. zabytki, tradycje, specyfikę okolicy, regionalną kuchnię, historię.
  • Film musi zachęcać do przyjazdu (odwiedzenia) miejscowości, w której znajduje się szkoła.
  • Długość filmu od 5 do 7 min. Link do filmu należy przesłać na adres: kontakt@fundacjahpd.pl
  • Konkurs rozpoczął się 29 listopada 2021r.; termin przysyłania prac konkursowych kończy się 7 stycznia 2022r. Komisja będzie obradować nad pracami w dniu 8-9 stycznia 2022r.
  • i tylko te prace będą oceniane, które fizycznie wpłyną do Fundacji przed tym terminem. Wyniki konkursu będą ogłoszone 10 stycznia 2022r. na stronie internetowej Fundacji (www.fundacjahpd.pl) oraz na stronie fundacji na FB.
  • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza uczestnictwa
    i przesłanie go wraz z linkiem (link do youtube / facebook) do wykonanego zadania konkursowego na adres kontakt@fundacjahpd.pl do dnia 7 stycznia 2022r
  • Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie do 7 dniowego pobytu (6 noclegi) w Zakopanem lub Kawęczynku na Roztoczu w roku szkolnym 2021/2022 w wyznaczonym przez fundację terminie (marzec – czerwiec 2022r.). I Miejsce – 50% dofinansowania do 7-dniowego pobytu dla całej klasy w Zakopanem lub Kawęczynku na Roztoczu. II Miejsce – 40% dofinansowania do 7-dniowego pobytu dla całej klasy w Zakopanem lub Kawęczynku na Roztoczu. III Miejsce – 30% dofinansowania do 7-dniowego pobytu dla całej klasy w Zakopanem lub Kawęczynku na Roztoczu. Dodatkowo w ramach nagrody wszystkie klasy będą miały w trakcie pobytu: – wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje; Nagrody przyznawane są przez Radę Fundacji Honor Pomagania Dzieciom.
  • Informacje dodatkowe: Koszt osobodoby – 160 zł Przy dofinansowaniu 50% – uczeń płaci 80 zł/osobodobę. Przy dofinansowaniu 40% – uczeń płaci 96 zł/osobodobę. Przy dofinansowaniu 30% – uczeń płaci 112 zł/osobodobę. Możliwość wykorzystania bonu turystycznego przez ucznia.
  • Regulamin konkursu jest dostępny na stronie Fundacji: www.fundacjahpd.pl

nauczyciel geografii