Podaruj trochę CIEPŁA!

Ruszamy i my w naszym środowisku szkolnym z kolejną akcją charytatywną. Po bardzo udanej zbiórce nowych przyborów toaletowych, postanowiliśmy podarować trochę ciepła bezdomnym i potrzebującym. Za oknem zima, spadł pierwszy śnieg, warto pomyśleć o innych. Wokół nas dużo jest bezdomnych i potrzebujących osób, którym niekoniecznie jest ciepło. Ale możemy to zmienić, podarować im chociaż odrobinę ciepła w tym szczególnym czasie.

Zachęcamy do przynoszenia do szkoły (do wystawionego tam pudełka) NOWYCH czapek i rękawiczek, które zimą są niezbędne!

Zostaną one przekazane podczas Wigilii dla bezdomnych- 24 grudnia. Zebrane nakrycia głowy i rąk możemy przynosić do 17 grudnia (piątek).

W poniedziałek 20 grudnia, przedstawiciele naszego Szkolnego Koła Wolontariatu „JEDYNKA” przekażą zebrane czapki i rękawiczki do Diecezjalnego Centrum Wolontariatu, ul. Mała 17/3.

Zachęcamy do podzielenia się dobrem!

W imieniu bezdomnych i potrzebujących, dziękujemy z góry za każdą przyniesioną czapkę i rękawiczki!

ks. Konrad Walerczak,
p. Agnieszka Rycombel,