„Paczuszka dla Maluszka” w JEDYNCE!

Nasza Szkoła szanując każde ludzkie życie, włącza się w bożonarodzeniowa akcję „Paczuszka dla Maluszka”, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem naszej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

Zapraszamy całą Społeczność naszej Szkoły do czynnego udziału w świątecznej zbiórce artykułów higienicznych „Paczuszka dla Maluszka”, dla dzieci w domach samotnej matki, domach dziecka i hospicjach w całej Polsce.

W inicjatywę można włączyć się, przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi, takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła i zostawiając pod choinką, która bierze udział w akcji. Na choince będą zawieszone „paczuszkowe bomki” (z wypisanymi na odwrocie potrzebami), które można sobie zdjąć i zabrać ze sobą, aby wiedzieć jak przygotować „paczuszkę dla maluszka”. Następnie przygotowane i przyniesione „paczuszki”, w Twoim imieniu ofiarujemy potrzebującym dzieciom.

Pole tekstowe:  Nie zapomnijmy, w czasie bożonarodzeniowych przygotowań, o tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących!

Wszystkie przyniesione do szkoły artykuły dla maluszka zgłaszamy najpierw u p. Agnieszki Rycombel, a następnie kładziemy je obok choinki z „paczuszkowymi” bombkami, w korytarzu, przy wejściu głównym do budynku szkoły.

Akcja w naszej szkole trwa do 21 grudnia 2021 r (włącznie – wtorek)

Dziękujemy z góry za każdy przyniesiony artykuł dla maluszka!

ks. Konrad Walerczak,
p. Agnieszka Rycombel,