Warsztaty plastyczno-techniczne „Akwarium w słoiku”

W dniu 21.05.2021r. klasa 3B uczestniczyła w warsztatach plastyczno-technicznych „Akwarium w słoiku” prowadzonych przez gościa specjalnego Panią Jowitę Stachurę, nauczycielkę w przedszkolu, mamę naszej uczennicy. Uczniowie samodzielnie i z dużym zaangażowaniem wykonywali pracę zgodnie z instrukcją Pani prowadzącej. Umiejętnie wypełniali środek słoika aby jak najlepiej przypominał akwarium. Na zajęciach gościliśmy również wolontariuszkę z Hiszpanii, która chętnie pomagała dzieciom w wykonywaniu pracy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Dziękujemy Pani Jowicie za wspaniałe zajęcia, chęć współpracy oraz za czas, który nam poświęciła. Na koniec uczniowie otrzymali od naszego gościa kolorowe ołówki a wychowawca klasy wykonał pamiątkowe zdjęcie.

Marta Okopień