WALENTYNKI

Chociaż zmuszeni jesteśmy ograniczyć wzajemne osobiste kontakty,
nie zapominajmy o przyjaciołach!
Już niedługo nadarzy się sposobność, aby zrobić coś miłego dla tych, których lubimy i kochamy.
Zbliżają się WALENTYNKI!
Samorząd Uczniowski proponuje, w zmienionej formie,
POCZTĘ WALENTYNKOWĄ.

Uczniowie klas I – III mogą przygotować tradycyjne kartki walentynkowe i przekazać je, z pomocą wychowawców, opiekunowi Małego Samorządu Uczniowskiego pani Kindze Kozieł między 9 – 12 lutego.

Starsi uczniowie, z racji nauki zdalnej, mogą włączyć się do wspólnej zabawy poprzez:

– należy wykonać kartkę walentynkową (polecamy porady jak ją zrobić pod adresem

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=p0JhgCcHXyU „29 niezwykłych pomysłów na piękne Walentynki”);

– zaadresować ją wyraźnie i w dobrze widocznym miejscu;

– zrobić piękne zdjęcie, pamiętajcie – musi być widoczny napis z danymi adresata;

– nadesłać je w dniach 9 – 12 lutego na adres opiekuna Dużego Samorządu Uczniowskiego – Renaty Kozieł renata.koziel@sp1.kielce.eu.

– wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone na stronie szkoły; obdarowane osoby będą mogły, tą drogą poczuć, że ktoś o nich miło myśli 🙂

Czekamy na Wasze Walentynki!

Opiekunki SU:
Renata Kozieł