Zakończyliśmy realizację Ogólnopolskiego Projektu – „Dar na 100 lecie Jana Pawła II”

Szkoła Podstawowa nr 1 włączyła się w realizację ogólnopolskiego projektu – „Dar na stulecie Jana Pawła II”. Celem projektu było rozwijanie zainteresowania wśród dzieci osobą Św. Jana Pawła II, pielęgnowanie i utrwalanie wartości głoszonych przez naszego Rodaka oraz kształtowanie na ich fundamencie właściwych postaw społecznych.
Nasi uczniowie w ramach realizacji projektu wykonali plakaty pod hasłem – „Jan Paweł II – Nie lękajcie się Miłości!”. Najlepsze prace przygotowali – Agata Durlik 5a, Kacper Leżoń 4a, Wojciech Klimczak 5b.

Składamy serdeczne podziękowania kierownikowi „Świetlicy Środowiskowej 4 Kąty Filia nr 3 w Kielcach” – pani Monice Zakrzewskiej oraz pracownikom tejże placówki – szczególnie – pani Agacie Szrek za wsparcie i pomoc w realizacji zaplanowanych działań.

s. Faustyna Czajkowska