Pierwszy turnus półkolonii organizowanych przez MSOS

Pierwszy turnus tegorocznych półkolonii organizowanych w naszej szkole przez Miejski Szkolny Ośrodek Sportowy w Kielcach pomału dobiega końca. Wszyscy świetnie się bawią. Dla dzieci jest to fajna forma odpoczynku od dotychczasowej nauki, jak również możliwość spotkania się z koleżankami i kolegami nie tylko w świecie wirtualnym. Uczniowie korzystają z różnych form aktywności np. gra w bilarda, tenisa, gry planszowe oraz zabawy organizowane na sali gimnastycznej. Jutro uczniowie będą uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Panią Iwonę Grabczak z Muzeum Historii Kielc. Dziękujemy za miło spędzony czas podczas pierwszego turnusu i czekamy z niecierpliwością na drugi, który zaczyna się od poniedziałku 11 stycznia.

Kinga Kozieł