Akcja Echa Dnia – Najsympatyczniejsza Klasa Pierwsza Szkoły Podstawowej

Klasy pierwsze szkół podstawowych z Kielc oraz województwa świętokrzyskiego stają do walki o tytuł Najsympatyczniejszej Klasy Pierwszej. To zwieńczenie ważnej akcji „Pierwszaki – zdrowo i bezpiecznie do szkoły” organizowanej przez „Echo Dnia”. „Pierwszaki – zdrowo i bezpiecznie do szkoły” to akcja edukacyjna skierowana do wszystkich uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z terenu całego województwa świętokrzyskiego. Głównym celem całego przedsięwzięcia jest przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia.

Zachęcamy do głosowania na klasy pierwsze z naszej szkoły – klasę 1a oraz klasę 1c. Do wygrania są fantastyczne nagrody, w tym voucher o wartości 1500 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym CEZAS na materiały edukacyjne oraz na artykuły z zakresu wyposażenia szkoły.

Głosować można pod linkiem:

Dziękujemy wszystkim, którzy oddadzą na nas głosy!

Wychowawcy i uczniowie klas 1.