MULTITEST 2020 Przyroda i Biologia

W dniach 19 i 23 października 2020r. na terenie naszej szkoły odbyły się Ogólnopolskie Konkursy z Przyrody i Biologii Multitest 2020.

W związku z wprowadzeniem obostrzeń konkursy zostały przeprowadzone online. Materiał zawarty w testach uwzględniał wymagania określone w programach nauczania zatwierdzonych przez MEN. Nasi uczniowie zmagali się testami wielokrotnego wyboru przygotowanymi przez Centrum Edukacji Szkolnej – liczymy że poradzili sobie znakomicie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, życzymy wielu sukcesów i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach konkursu.

Koordynator konkursu

Krystyna Banasik