Wielki sukces! Wielka wygrana!

Wszystko już jasne! Projekt „Bocianek na START” kompleks Sportowo-Rekreacyjny przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach otrzymał najwięcej głosów 3 560, w głosowaniu Kieleckiego Budżetu Oywatelskiego.
Tegoroczna edycja Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego, podobnie jak poprzednie, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy stolicy woj. świętokrzyskiego mogli wybierać spośród aż 129 zadań. W sumie oddano ok. 14,5 tys. ważnych głosów.

Dziękujemy Wszystkim za oddanie głosów!

Dziękuję wszystkim PRZYJACIOŁOM szkoły i mieszkańcom osiedla BOCIANEK!
Nie było to łatwe!

Dziękujemy naszym Rodzicom z SP1, a w szczególności Radzie Rodziców z SP1: p. Katarzynie Wrzosek, p. Mariuszowi Skarbie, p. Dorocie Hlebickiej-Józefowicz za skuteczne działanie i o każdej porze pomoc i zaangażowanie. Dziękujemy serdecznie nauczycielom z SP1 – pokazaliśmy, że jesteśmy RAZEM i dobro dzieci jest dla nas priorytetem.
Dziękujemy mieszkańcom Kielce za zauważenie ważności projektu i docenienie go oddanymi głosami.
Dziękujemy projektom nas wspierającym: MI020, MI109, MI121. Dziękujemy serdecznie osobą promującym projekt p. Kamila Drezno
– tancerce, p. Grzegorz Kędzierski
– Prezesowi Polskiego Związku Bilardowego, Członkom Kieleckiej Radzie Seniorów.
Dziękujemy Radnym naszego okręgu i nie tylko: p. Piotr Kisiel, p. Jarosław Karyś, p. Joanna Winiarska.
Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej „Bocianek” – p. Paweł Kubicki.
Dyrektorom szkół i placówek nas wspierających. Instytucjom i Organizacjom z Miasta Kielce.

Jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli na których można polegać. Wasz wkład i zaangażowanie pozwoli na rozwój zainteresowań i samorealizację wielu mieszkańców naszego Miasta. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom BOCIANKA za bezcenną i bezinteresowną pomoc!