Informacja dotycząca obiadów

Od 14.09.2020r. rozpoczyna się żywienie w stołówce szkolnej.

Obiady przygotowuje i dostarcza Miejska Kuchnia Cateringowa w Kielcach.

Rodzice zainteresowani wykupieniem obiadów proszeni są o wypełnienie i przesłanie  Deklaracji korzystania z obiadów w stołówce szkolnej w SP1 w  Kielcach                                        na adres mailowy swietlica@sp1.kielce.eu bądź dostarczenie osobiste do 10.09.2020r.

Deklaracje do pobrania na stronie internetowej szkoły.

Do 10.09.2020r. należy dokonać opłaty na konto bankowe szkoły (numer konta został podany w deklaracji). W tytule przelewu wpisujemy imię i nazwisko ucznia, klasę oraz miesiąc za który dokonujemy wpłaty.

Za termin płatności uznaje się datę wpływu środków pieniężnych na konto bankowe szkoły.

Opłata za obiady we wrześniu wynosi  50,70

Informacje o kosztach obiadów w kolejnych miesiącach umieszczane będą na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń obok pokoju kierownika świetlicy.

Nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłaszać do godziny 8.00 z wyprzedzeniem jednego dnia roboczego, poprzedzającego nieobecność osobiście lub telefonicznie w sekretariacie szkoły (tel. 41 367 64 75).

Kierownik świetlicy
Elżbieta Szymczyk

Deklaracja korzystania z wyżywienia w stołówce szkolnej