Talent Artystyczny

W tym roku Nagrodę Statutową SP 1 TALENT ARTYSTYCZNY otrzymała Miła Starodub, uczennica klasy 8a. Talentem Miły jest recytacja. Ósmoklasistka zdobyła I miejsce w I Miejskim Turnieju Krasomówczym ,,Mistrz oracji 12” oraz II miejsce w XI Świętokrzyskim Konkursie Poezji w Języku Angielskim. Ponadto wystąpiła w szkolnych apelach z okazji: Uroczystego Rozpoczęcia Roku Szkolnego, Dnia Papieskiego oraz Święta Niepodległości.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nowej szkole!

Katarzyna Szostak

wychowawca klasy 8a