SPORTOWIEC ROKU

W mijającym roku szkolnym 2019/2020 Nagrodę Statutową SPORTOWCA ROKU otrzymała Maja Choińska z kl. 6b. W tym roku Maja zdobyła dwa złote medale na Mistrzostwach Kielc w pływaniu: 1. stylem dowolnym i 2. stylem grzbietowym. Zdobyła ona już niejednokrotnie czołowe lokaty w zawodach sportowych, również na szczeblu wojewódzkim. Uczennica oprócz wysokich osiągnięć sportowych cechuje się dobrym zachowaniem, wysoką średnią oraz wzorową postawą sportową. Wykazuje się systematyczną pracą i aktywnością na lekcjach wf-u, a także pracą na rzecz rozwoju sportu w Naszej szkole. Mocnymi stronami uczennicy jest: aktywność, systematyczność, talent i bardzo duże umiejętności pływackie, ale nie tylko, bo wyróżnia się sprawnością w różnych dyscyplinach sportowych.

Gratulujemy osiągniętego wyniku.
Twój wysiłek zaowocował!
Oby następne lata przyniosły kolejne sukcesy.

wychowawca Dorota Broniś
nauczyciel wychowania fizycznego Marta Więckowska