UCZEŃ ROKU 2019 / 2020

Nagroda statutowa: UCZEŃ ROKU to wyjątkowe wyróżnienie w Szkole Podstawowej nr 1. Przyznawana jest uczniom, którzy mają wybitne osiągnięcia edukacyjne  w prestiżowych konkursach, ich wyniki w nauce oraz zachowanie są wzorem do naśladowania oraz spełniają inne, zapisane w Statucie Szkoły, warunki. Niełatwo więc zostać UCZNIEM ROKU… Jednak  Bianka Beń i Wojciech Graba z klasy 7 c sprostali wszystkim wymaganiom i w dniu 26 czerwca, podczas uroczystości  rozdawania świadectw ( nietypowej z powodu sytuacji epidemiologicznej), otrzymali z rąk Pani Dyrektor – Żanety Szczepaniak i Pani Wicedyrektor – Elżbiety Wójcik , pamiątkowe statuetki. Życzenia dalszych sukcesów, będących wynikiem nie tylko zdolności, ale również ciężkiej, systematycznej pracy dopełniły gromkie brawa zebranych uczniów i rodziców.

Gratulacje!

Wychowawczyni i nauczycielka języka polskiego – Renata Petrus