Warsztaty plastyczne w Przedszkolu Złota Rybka

Przedszkole Złota Rybka w Kielcach wita swoich gości radosnym uśmiechem dzieci, serdecznością i życzliwością Dyrekcji i Wychowawców! To bezpieczne, ciche i ciepłe miejsce, emanujące ludzką dobrocią i pogodą ducha. Tu każdy czuje się oczekiwany, zaproszony i potrzebny.

We wtorek10 marca 2020 r., sześciolatki w swoim przedszkolu, uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Kolorowe symbole pomagały dzieciom szukać odpowiedzi na pytanie – „po co do szkoły?” Dzieci dowiedziały się, że w Szkole Podstawowej nr 1, czekają na nich nowe podręczniki, zeszty, nowe piosenki i nowe wyzwania a także nowe przyjaźnie, koleżanki i koledzy. Oczekiwania i wyobrażenia o szkole przedszkolaki przedstawiły na arkuszach papieru.

Warsztaty przeprowadzono w ramach innowacji „Jedynkowe pejzaże piórem i pędzlem malowane”.