WSPÓŁPRACA Z MUZEUM NARODOWYM W RAMACH KULTURALNEGO WOLONTARIATU

Nasi wolontariusze uczestniczyli w szkoleniu oraz rozpoczęli wolontariat w Muzeum Narodowym w Kielcach przy organizacji wydarzeń kulturalnych. Projekt „Kulturalny wolontariat” nadal czeka na wolontariuszy, osoby chętne z klas ósmych mogą się kontaktować z działem edukacyjnym pod nr tel.41/344 40 14 (wew.233) lub mailowo: kulturalny.wolontariat@mnki.com.pl Aby zostać wolontariuszem wystarczy wypełnić ankietę dla kandydata wolontariusza oraz przyjść na rozmowę z koordynatorem wolontariatu w muzeum. Dla osób biorących udział w wolontariacie przygotowano pakiet bezpłatnych szkoleń podnoszących kwalifikacje, dających możliwość rozwoju osobistego oraz m.in. darmowe zwiedzanie wystaw Muzeum Narodowego w Kielcach.

Anna Materny