„Co słonko widziało” – Finał konkursu recytatorsko-plastycznego

21.11.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Kielcach odbył się finał XX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko – Plastycznego dla uczniów klas III pod hasłem „Co słonko widziało”. Nasi uczniowie: Amelia Styczeń (kl. 3a) oraz Igor Zatelmajer (kl. 3b) wcielili się w rolę bohaterów wierszy Marii Konopnickiej oraz wykonali ilustrację do recytowanego przez siebie utworu. Po wspaniałych wystąpieniach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, Amelia Styczeń zdobyła wyróżnienie. Poziom wszystkich wystąpień był bardzo wysoki, zarówno Amelia jak i Igor wspaniale reprezentowali naszą szkołę. Serdecznie gratuluję naszym finalistom!
Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do konkursu dzieci rodzicom oraz wychowawcom klas: pani Małgorzacie Kaszy oraz pani Iwonie Kościeleckiej.

Kamila Kamińska
nauczyciel bibliotekarz, wychowawca świetlicy szkolnej