Ślubowanie klas I

Dnia 28.09.2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach odbyło się uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. Uczniom towarzyszyli w tej pierwszej ważnej chwili rodzice i inne bliskie im osoby. Dzieci z uśmiechem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i z dużą dozą emocji złożyły na sztandar szkoły uroczyste ślubowanie. Wychowawcy klas: p. Marta Okopień oraz p. Andrzej Pustuła czuwali nad występem swoich podopiecznych. Obecni na ślubowaniu Pan Dyrektor Jerzy Leśniok oraz Pani v-ce Dyrektor Elżbieta Wójcik pasowali wszystkich adeptów na pełnoprawnych uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci uczniów, rodziców i nauczycieli.