Akcja „Pierwszaki”

W dniu 02.10.2018r. uczniowie klas  1a oraz 1b wraz z wychowawcami – p. Martą Okopień oraz p. Andrzejem Pustułą udali się do Galerii Korona w Kielcach, gdzie po raz kolejny odbyła się akcja „Pierwszaki 2018/2019 – zdrowo i bezpiecznie do szkoły” organizowana przez redakcję Echo Dnia w Kielcach. Dzieci prócz tego, że spotkały się ze swoimi rówieśnikami z innych szkół, mogli posłuchać ważnych informacji dotyczących bezpieczeństwa w szkole i w domu. Informacje w formie inscenizacji, piosenek przygotowane były przez pracowników Policji, Straży Pożarnej oraz Służby Zdrowia. Nie mogło zabraknąć Jerza – maskotki Echa Dnia, który pomagał swoją osobą zaciekawić najmłodszych tak ważnym tematem jakim jest bezpieczeństwo. Na zakończenie klasy otrzymały upominki a Pan fotograf wykonał pamiątkowe zdjęcia, które ukażą się 6 grudnia 2018 w Echu Dnia. W oczekiwaniu na zdjęcia uczniowie zostali zaproszeni na krótki seans filmowy do Multikina, gdzie oglądały przygody przyjaciół z Agi Bagi.

Marta Okopień