Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 29 września 2017r. w naszej szkole był obchodzony Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie wraz z koordynatorami : p. Anną Mazur i p. Urszulą Sodel egzaminowali  dorosłych ze znajomości tabliczki.  W imię hasła „młodsi pytają, czy starsi tabliczkę znają” delegacja ze Szkoły Podstawowej nr 1  była  w Kuratorium Oświaty Kielce, gdzie dzieci przepytały Pana Kuratora  – Kazimierza  Mądzika i kilku wizytatorów.

Na terenie osiedla Bocianek w ramach akcji dzieci odwiedzały sklepy, placówki usługowe, Spółdzielnię Mieszkaniową oraz świetlicę „Cztery kąty”. Zachęcali także do uczestnictwa w zabawie przechodniów na Bocianku.

Wszyscy bardzo starali się poprawnie odpowiedzieć na wylosowane zadania. Zabawa była super.

Urszula Sodel i Anna Mazur