Wyróżnienie specjalne od Straży Miejskiej

Anna Kołton z kl. 6d otrzymała wyróżnienie specjalne w Konkursie Międzyszkolnym ,,Forum Zdrowia     i Bezpieczeństwa Młodych” organizowanym przez Straż Miejską w Kielcach, którego podsumowanie odbyło się w dn. 07.06. 17 r. na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych tekstów literackich dla dzieci, które zostaną wykorzystane podczas zajęć profilaktycznych.  Jedną z nagród dla uczennicy była publikacja bajki profilaktycznej jej autorstwa w biuletynie wydanym przez Straż Miejską pt. ,,Opowiedz mi  o bezpieczeństwie…”  zawierającym wskazówki dla dzieci i młodzieży, jak zachowywać się w sytuacjach niebezpiecznych.

Gratulujemy serdecznie.

Dorota Broniś