8 czerwca 2017 r.- Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt klas czwartych

Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy, a rozegrane zostały na Stadionie LA przy ul. Leszka Drogosza. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Chmielewska Gabriela, Glita Oliwia, Kuśmierczyk Zuzanna, Pulut Maja, Sikora Wiktoria, Rysińska Alicja, Nockowska Dominika. Każda z nich miała za zadanie wykonać: bieg na dystansie 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Suma punktów we wszystkich konkurencjach decydowała o wyniku całej drużyny. Dziewczęta zajęły IV miejsce wśród kieleckich szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy!

Urszula Woźniak