Wyniki Ogólnopolskiego konkursu Eko-Planeta

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKO-PLANETA”.

1 marca 2017r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się  Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-PLANETA”.                                                                                                                                                     Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie przy współpracy merytorycznej Międzywydziałowego Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W tegorocznej edycji „Eko-PLANETY” w naszej szkole wzięło udział czworo uczniów z klasy 3d i 20 uczniów z klas 4-6.

Bardzo dobry wynik uzyskali Piotr Cieślik z klasy 4b i Dominika Wybraniec z klasy 6b.

Wyróżnienia otrzymali: Iza Wielgus (kl. 6a), Dawid Wypych (kl. 6b), Wojciech Graba (kl. 4c), Marcelina Kępa (kl. 4a), Bartosz Wiktor (kl. 4c), Oliwia Glita (kl. 4b), Anna Wójcikiewicz (kl. 4b), Lena Stec (kl. 4c), Julia Przygodzka (kl. 4a), Alicja Rysińska (kl. 4a), Juliusz Chmielewski (kl. 3d), Aleksandra Smutek (kl. 4a), Małgorzata Wybraniec (kl. 4b).

Elżbieta Wójcik